x
Проиграть видео и выбрать фрейм для захвата или загрузить эскиз
  Воспроизвести   Снять Загрузить свое изображение

Аварія на магістральному водопроводі в районі Подусівки

Автор Александр Кордовский в Общая 244 просмотров 13 янв, 2021 Длительность видео 00:02:51
Другий день поспіль на морозному повітрі по коліно у воді працюють аварійні бригади КП «Чернігівводоканал» на вулиці Леоніда Пашина, 14 в місті Чернігові.
Швидше за все, через гідроудар, причиною якого стало аварійне знеструмлення насосної станції водозабору «Подусівка» у пятницю, 8 січня 2021, стався порив у магістральному водопроводі діаметром 500 мм. Звичайно, якби труби водогону були не такими старими, можливо вони і витримали б перевантаження, а так, маємо те, що маємо…
Проблемним моментом при проведенні аварійно-ремонтних робіт стало й те, що перехід труби через дорожнє полотно виконаний у сталевому футлярі. Через це визначити точне місце пориву водогону неможливо. От і доводиться зварникам різати сталевий футляр для того, щоб знайти аварійну ділянку.
Скільки часу піде на виконання робіт і коли вони будуть закінчені – сказати неможливо. І хоча без централізованого водопостачання перебуває лише декілька будинків, перекриття водогону не пройшло безслідно.
Перекриття магістральної труби та зміна потоків призвели до погіршення якості води в районі Старої та Нової Подусівки, Шерстянки, на вулицях Гагаріна, Івана Мазепи, Любецька та інших. Погіршення якості води відчули на собі і мешканці Старого Білоуса, які отримують воду з Чернігова. Люди телефонують до аварійно-диспетчерської служби КП «Чернігівводоканал», щоб дізнатися про терміни відновлення якісного водопостачання.
Наразі назвати точний час закінчення робіт диспетчер не може. Сподіваємось, що до 20.00 год. 12 січня трубу буде відремонтовано. Але, на відкриття водогону також потрібно чимало часу – швидке відновлення водопостачання призведе до нових гідроударів і ще більшого погіршення якості води.
Паралельно з усуненням пориву одна з бригад підприємства проводить заміну засувки діаметром 200 мм на трубі, яка приєднана до зазначеного магістрального водопроводу 500 мм. Усунення пориву та заміну засувки вирішили об’єднати в часі, бо вони потребують перекриття водопостачання.
Станом на 15.00 годину 12 січня, стару засувку було демонтовано. І вже понад півтори години триває відкачування води з 500-міліметрового водогону. Після повного відкачування води нова засувка буде змонтована в колодязі. Ці роботи також заплановано завершити до 20 години 12 січня.
На час проведення аварійно-ремонтних робіт КП «Чернігівводоканал» забезпечив підвезення питної води до будинків, які відключено від водопостачання та в ті райони, де відбулося погіршення якості питної води.
При потребі про місце знаходження машини з водою та час закінчення аварійно-ремонтних робіт можна дізнатися у диспетчера за багатоканальним номером телефону КП «Чернігівводоканал» 0800-50-50-51.

Не возможно загрузить подсказку

Язык интерфейса / Мова інтерфейсу


Локализация доступна только для интерфейсов сайта, пользовательский контент публикуется на том языке, на котором его публиковал пользователь и не подлежит принудительному переводу со стороны администрации сайта

Локалізація доступна тільки для інтерфейсів сайту, контент користувачів публікується на тій мові, на якій його публікував користувач і не підлягає примусовому перекладу з боку адміністрації сайту

Since 2008 Siver Info. AlexPS&Co

(с) Безоплатное копирование и использование информации опубликованной в блогах, фото и видео материалов админов и модераторов строго запрещено (исключения описаны в открытой лицензии)

Правила использования материалов, которые публикуют наши пользователи уточняйте непосредственно у них перед тем как скопировать или использовать их материалы