Рекомендуемые видео
Нет доступных видео в данный момент
Видео
Нет доступных видео в данный момент
00:02:51
Другий день поспіль на морозному повітрі по коліно у воді працюють аварійні бригади КП «Чернігівводоканал» на вулиці...
Другий день поспіль на морозному повітрі по коліно у воді працюють аварійні бригади КП «Чернігівводоканал» на вулиці Леоніда Пашина, 14 в місті Чернігові.
Швидше за все, через гідроудар, причиною якого стало аварійне знеструмлення насосної станції водозабору «Подусівка» у пятницю, 8 січня 2021, стався порив у магістральному водопроводі діаметром 500 мм. Звичайно, якби труби водогону були не такими старими, можливо вони і витримали б перевантаження, а так, маємо те, що маємо…
Проблемним моментом при проведенні аварійно-ремонтних робіт стало й те, що перехід труби через дорожнє полотно виконаний у сталевому футлярі. Через це визначити точне місце пориву водогону неможливо. От і доводиться зварникам різати сталевий футляр для того, щоб знайти аварійну ділянку.
Скільки часу піде на виконання робіт і коли вони будуть закінчені – сказати неможливо. І хоча без централізованого водопостачання перебуває лише декілька будинків, перекриття водогону не пройшло безслідно.
Перекриття магістральної труби та зміна потоків призвели до погіршення якості води в районі Старої та Нової Подусівки, Шерстянки, на вулицях Гагаріна, Івана Мазепи, Любецька та інших. Погіршення якості води відчули на собі і мешканці Старого Білоуса, які отримують воду з Чернігова. Люди телефонують до аварійно-диспетчерської служби КП «Чернігівводоканал», щоб дізнатися про терміни відновлення якісного водопостачання.
Наразі назвати точний час закінчення робіт диспетчер не може. Сподіваємось, що до 20.00 год. 12 січня трубу буде відремонтовано. Але, на відкриття водогону також потрібно чимало часу – швидке відновлення водопостачання призведе до нових гідроударів і ще більшого погіршення якості води.
Паралельно з усуненням пориву одна з бригад підприємства проводить заміну засувки діаметром 200 мм на трубі, яка приєднана до зазначеного магістрального водопроводу 500 мм. Усунення пориву та заміну засувки вирішили об’єднати в часі, бо вони потребують перекриття водопостачання.
Станом на 15.00 годину 12 січня, стару засувку було демонтовано. І вже понад півтори години триває відкачування води з 500-міліметрового водогону. Після повного відкачування води нова засувка буде змонтована в колодязі. Ці роботи також заплановано завершити до 20 години 12 січня.
На час проведення аварійно-ремонтних робіт КП «Чернігівводоканал» забезпечив підвезення питної води до будинків, які відключено від водопостачання та в ті райони, де відбулося погіршення якості питної води.
При потребі про місце знаходження машини з водою та час закінчення аварійно-ремонтних робіт можна дізнатися у диспетчера за багатоканальним номером телефону КП «Чернігівводоканал» 0800-50-50-51.
Еще
00:01:13
Впервые приехал в этот красивый город. Понравился безумно. И ролик о красоте Чернигова!
00:14:08
Мы ехали в этот город просто погулять, посмотреть и познакомиться.А получили новые эмоции, небольшой экскурс в...
Мы ехали в этот город просто погулять, посмотреть и познакомиться.А получили новые эмоции, небольшой экскурс в историю, интерес к изучению страны и возможного кандидата для временных ретритов.В общем - это то, что мне понравилось или не понравилось, и заставило задуматься о городе, в котором я живу. Хороший город, мне зашло.
Еще
00:01:25
14.09.2020, після реконструкції мереж, було відкрито рух автотранспорту по вулиці Київська в місті Чернігові.

Реконс...
14.09.2020, після реконструкції мереж, було відкрито рух автотранспорту по вулиці Київська в місті Чернігові.

Реконструкція мереж по вулиці Київська від проспекту Миру до вулиці Гонча тривала 5 місяців – з квітня по вересень 2020 року.

Під час реконструкції було замінено ділянку магістрального водопроводу діаметром 500мм та довжиною 621м.

Проєктна вартість робіт з ПДВ: 14 168 520 грн.В рамках інвестиційної програми КП "Чернігівводоканал" замінили каналізаційний колектор діаметром 500мм та довжиною 555м.

Проєктна вартість робіт з ПДВ: 12 195 230 грн.Роботи по заміні мереж, відповідно до договору з КП "Чернігівводоканал" виконувало ТОВ "УТБ-ІНЖИНІРИНГ".

Реконструкцію магістрального водопроводу по вулиці Київська буде продовжено у наступному році.

По вулиці Київська планується провести заміну магістрального водопроводу діаметром 500мм на ділянці 962 м від перехрестя з вул. Гонча до вул. Довженка. Проєктна вартість робіт з ПДВ: 15 645 810 грн.
Еще
00:17:20
Видео о том, как мы с друзьями собрались и съездили в Чернигов на один день. Прогуляться по городу, насладится...
Видео о том, как мы с друзьями собрались и съездили в Чернигов на один день. Прогуляться по городу, насладится архитектурой, узнать где жил Мазепа со своей любовницей и где был найдем меч Ильи Муромца.
Еще
00:06:58
Мы оказались в Киеве и решили один день потратить на поездку в Чернигов. Никаких особых планов, просто проехали 120...
Мы оказались в Киеве и решили один день потратить на поездку в Чернигов. Никаких особых планов, просто проехали 120 км и погуляли день по городу.

Music from Music Vine
Black Wolf — La Détente
https://musicvine.com/track/blake-wolf/la-detente
Еще
00:02:08
На вулиці Героїв Чорнобиля у Чернігові вкладають верхній шар асфальту.
Це – завершальний етап реконструкції дороги....
На вулиці Героїв Чорнобиля у Чернігові вкладають верхній шар асфальту.
Це – завершальний етап реконструкції дороги.
Торік влітку на Героїв Чорнобиля поміняли водопровід, каналізацію, уклали нижній шар асфальту, каже директор підприємства-підрядника «ШБУ-14» Олександр Харчук.

Загалом за 2 роки на ці роботи витратили близько 113 мільйонів гривень.
Еще
00:04:02
Інвестиційний ролик Чернігова
00:03:38
Недобудовану будівлю «Дворянських зібрань» на Валу у Чернігові демонтують до кінця жовтня.

Про це Суспільному...
Недобудовану будівлю «Дворянських зібрань» на Валу у Чернігові демонтують до кінця жовтня.

Про це Суспільному сказав виконроб Дмитро Рахаєв.

Недобудований готель почали розбирати з початку червня. Нині виконали чверть від усіх демонтажних робіт.

Стіни розбивають за допомогою гідравлічного молота, зараз він зламався через великі навантаження.
Еще
00:08:24
BUY DVD NOW PMP FILMS http://www.pmpfilms.com The world's largest range of transport hobby films
00:03:51
Полигон твердых бытовых отходов в Чернигове, по-простому - свалка, - это стратегический для жилищно-коммунального...
Полигон твердых бытовых отходов в Чернигове, по-простому - свалка, - это стратегический для жилищно-коммунального хозяйства Чернигова объект площадью в 24,6 гектара, расположенный в Масанах, верой и правдой служит черниговцам уже полвека.Озера на видео - пруды для хранения жидких токсичных отходов.Находиться свалка за ж/м Массаны, по ул. Элеваторной
Еще
00:04:05
Озера и луга с высоты птичьего полета. Окрестности Чернигова. о.Глушец
Не удается загрузить содержимое всплывающей подсказки.